Audiniai internetu

Audiniai internetu padės pasirinkti tinkamiausią audinį Jūsų svajonių suknelei

Vestuvės labai dažnai prasideda nuo suknelės ir tik paskui pereinama prie planavimo. Vestuvinės suknelės pasirinkimas yra labai individualus dalykas. Audiniai internetu padės pasirinkti tinkamiausią audinį Jūsų svajonių suknelei. Padės orientuotis audinių savybėse ir spalvose, audiniai internetu pasiūlys įvairius variantus, tačiau sprendimą paliks nuotakai.
Keletas populiarių audinių:
Organza.
Šis lengvas audinys dažniausiai audžiamas iš šilko siūlų. Organza yra daug standesnė už šifoną ir struktūriškesnė, tačiau, kaip ir šifonas, ji yra permatoma, besvorė ir puikiai tinka vestuvėms šiltu oru. Organza taip pat labai subtilus audinys, todėl būkite atsargūs.
Tiulis.
Tai skaidrus audinys su atviru pynimu, panašus į tinklą. Tiulis puikiai atrodo ant didelio, prabangaus silueto suknelių, kartu su dekoru: karoliukais, nėriniais ir pan. Atminkite, kad tai nepaprastai subtilus audinys, kuris lengvai prilimpa prie papuošalų ir sudrėkusių akių.
Nėriniai.
Ši medžiaga kiekvienai suknelei suteiks subtilumo, grakštumo ir romantiškumo. Dažniausiai nėriniai dedami ant kito, tankesnio audinio. Kaip ir su tiuliu, dėl atviro pynimo nėriniai gali greitai įtrūkti. Pagal ilgametę tradiciją įvairių rūšių nėriniai pavadinti miestų, kuriuose jie iš pradžių buvo gaminami, vardais. Štai patys populiariausi: – Chantilly – labai detalūs, atviri nėriniai su aiškia riba; – Alencon – nėriniai su ryškiais motyvais ant tinklelio, kontūruoti virvele; Venecijos nėriniai yra sunkesni ir labiau tekstūruoti, jie dažnai naudojami žiemos vestuvėms.
Tafta.

Tai lygus audinys su nedideliu blizgesiu, kuris išsiskiria dideliu tankiu ir tolygiu standumu, dėl to susidaro aštrios trapios raukšlės. Tafta suteikia suknelei papildomos apimties ir puošnumo bei maloniai „ošia“ judant. Šis audinys puikiai tiks prie dramatiškos išvaizdos ir pūstų sijonų, derinamų su elegantišku liemeniu.
Krepas.

Lengvas audinys skaidriu paviršiumi, kuris puikiai priglunda prie kūno, prie jo neprilipdamas. Gaminant šį audinį, siūlai paeiliui sukami į dešinę ir į kairę, suformuojant įdomų raštą ir smėlį primenančią tekstūrą. Krepas nesiglamžo ir sukuria švarų siluetą be nereikalingų detalių.
Audiniai internetu gali pasiūlyti ir kitų rūšių audinius. Pastaruoju metu auga nuotakų susidomėjimas įvairiomis šilko rūšimis. Pavyzdžiui, Kate Middleton vestuvinė suknelė buvo pasiūta iš tasaro šilko. Kita gana nauja tendencija – raštų taikymas ant vestuvinių audinių ir nėrinių gamyba apdirbant lazeriu.