Dovanos moterims

Dovanos moterims: ką išrinkti?

Išrinkti dovaną moterims, ko gero, yra viena iš sunkiausių užduočių. Žinoma, svarbu prisiminti, kad dovanos nebūtinai turi būti brangios, kadangi dauguma moterų labiau vertina gestą nei pačią dovaną. Vis dėlto, ir dovaną su tam tikra prasme kartais būna šiek tiek sudėtinga išrinkti. Būtent tam, kad dovanos išrinkimas moteriai būtų legvesnis, o jūs galėtumėte sutaupyti laiko ir išteklių, papasakosime, kokios dovanos moterims yra geriausios ir tinkamiausios.

Viena iš labiausiai standartinių ir, bene, populiariausių dovanų – kosmetika. Kadangi kiekviena moteris mėgsta rūpintis savimi bei savo išvaizda, kosmetika visada yra reikalinga. Vis dėlto, labai svarbu prisimint, kad prieš perkant kosmetiką, reikėtų gerai žinoti jos poreikius, pavyzdžiui, koks moters veido odos tipas (riebi, mišri, o gal sausa?), pasidomėti, ar neturi kokių alergijų tam tikroms medžiagoms, kurių gali būti kosmetikoje. Pavyzdžiui, jeigu ruošiatės dovanoti prabangius lūpų dažus, svarbu išrinkti spalvą, kuri tiktų ir patiktų moteriai. Vienintelis patarimas būtų nedovanoti kvepalų, nebent žinote tikslų pavadinimą tų, kuriais ji nuolat kvepinasi. Kadangi kvapas – labai subjektyvus ir skonio reikalas, parinkę tai, kas skaniai kvepia jums, galite prašauti ir moteriai kvapas nei tiks, nei patiks.

Dovanos moterims taip pat gali būti ir namų interjerui patobulinti skirtos. Ne paslaptis, kad namų jaukumu, interjeru ir visu dizainu dažniausiai rūpinasi moterys, todėl joms labai dažnai patinka ir dovanos, leidžiančios sukurti namuose tam tikrą atmosferą. Tai gali būti vazos, puodelių rinkinys, namų kvapų rinkinys ar knyga. Kad dovana nepasirodytų banali ar netinkanti, reikėtų ją rinkti pagal kitas namų interjero detales arba vyraujančias spalvas.

Pati universaliausia ir tikrai kiekvienai moteriai patiksianti dovana – gėlės. Galima išrinkti netinkamo atspalvio lūpų dažus, netinkamos formos puodelį ir nepatinkančio rašto pagalvėles, tačiau dovanodami gėlės beveik niekada nesuklysite. Net jeigu ir nežinote, kokios moters gėlės mėgstamiausios, nenusiminkite – šiuo klausimu dailiosios lyties atstovės nėra labai išrankios ir joms tinka praktiškai bet koks variantas. Norėdami nustebinti su gėlėmis, galite padovanoti kokią nors nestandartinę puokštę ar į nestandartinę pakuotę supakuotas gėles.