Chalatai moterims

Chalatai moterims: kaip išsirinkti tinkamą?

Turbūt daugelio mūsų rytas prasideda, kai vos atsikėlę įsisupame į malonų, šiltą ir jaukų chalatą. Tai drabužis, kuris suteikia komforto ir leidžia gerai pradėti dieną. Vis dėlto, šiandien įvairūs gamintojai siūlo didelę chalatų paklausą, kuri atitinka kiekvienos norus ir įgeidžius. Būtent todėl papasakosime, kokie yra chalatai moterims ir kaip surasti sau tinkamą variantą.

Medvilniniai chalatai

Iš medvilnės pagamintus chalatus dažniausiai renkasi SPA centrai ar apgyvendinimo paslaugas teikiantys viešbučiai. Vis dėlto, dabar medvilniniai chalatai tapo prieinami visiems ir tikrai ne vienas turime tokį savo namuose. Medvilnė pasižymi švelnumu, minkštumu, taip pat geru pralaidumu orui. Dar svarbu pabrėžti, kad medvilniniai chalatai yra malonūs kūnui, puikiai sugeriantys drėgmę, ypač lengvai prižiūrimi, neįsielektrinantys bei, bene, svarbiausia, nekeliantys alergijos. Iš medvilnės pluošto pagamintas toks drabužis leidžia mūsų kūnams kvėpuoti, tačiau ir tuo pačiu metu apsaugo mus nuo gausaus prakaitavimo. Apskritai, iš medvilnės pagaminti rūbai yra gana tvirti, sunkiai plyštantys, todėl ilgiau išlieka kaip nauji, nesusidėvi. Vis dėlto, tokia medžiaga turi ir minusų – ji nėra elastinga, todėl turite iš karto pasirinkti tinkamą dydį bei prisiminti, kad medvilnė greitai glamžosi.

Šilkiniai chalatai

Tai, ko gero, prabangiausio audinio moteriški chalatai. Šilkas pasižymi lengvumu ir neryškiu spindesiu, todėl suteikia elegancijos. Iš šilko pagaminti chalatai idealiai tinka tokiomis karštomis vasaros dienomis, kadangi nėra suteikiantys šilumos. Šilkinių chalatų minusas – jie sunkiai sugeria drėgmę, todėl galite ir daugiau prakaituoti.

Mikropluošto chalatai

Mikropluošto chalatai yra pagal naujausias technologijas pagamintas apdaras. Apskritai mikropluoštas yra poliamido ir poliesterio pluoštų junginys. Tokia medžiaga yra daugiau negu dešimt kartų plonesnė netgi už žmogaus plauką. Skamba neįtikėtinai, ar ne? Tokie chalatai įprastai yra purūs ir minkšti bei ypač gerai sugeriantys drėgmę.

Vilnoniai chalatai

Vilna, kaip medžiaga, pasižymi gydomosiomis savybėmis – ji slopina uždegimus, įvairius skausmus. Iš tikros vilnos pagaminti chalatai normalizuoja kraujo spaudimą, pagerina kraujotaką bei apskritai suteikia šilumos pojūtį. Taip pat vilnoniai chalatai nealergizuoja bei yra pagaminti iš natūralaus pluošto, kuris neleidžia veistis dulkių erkutėms. Tokie moteriški chalatai nėra labai dažnas pasirinkimas, tačiau ir jų pritaikymas – sunkesnis.