Ką pamatyti Italijoje?

Ką pamatyti Italijoje? Įdomios vietos

Jei dar niekada nebuvote Italijoje, skubėkite žvalgytis palankių skrydžių ir leiskitės į pažintį su nepakartojamo grožio šalimi, turinčia ką pasiūlyti įvairių poreikių turintiems keliautojams. Čia patiks visiems: ir trokštantiems pažinimo, ir norintiems išbandyti italų virtuvės šedevrus, taip pat ir tiems, kurie svajoja apie pasyvų poilsį įstabiuose paplūdimiuose. O jei jau susikrovėte lagaminus, greičiausiai smalsu, ką gi pamatyti Italijoje?

Norite kuo daugiau pamatyti ir pažinti?

Jei Jūsų kelionės tikslas yra pažinimas, tuomet į kelionės maršrutą būtinai įtraukite Italijos miestus. Pirmiausia, žinoma, būtų gana keista, jei nepaminėtume Romos. Autentika ir romantika alsuojanti šalies sostinė kaip mat privers ją pamilti ir – neabejokite – norėsite čia grįžti dar ir dar. Šiame mieste apstu lankytinų vietų, iš kurių nemaža dalis yra nemokamos.

Taip pat būtinai užsukite į Veneciją. Nors kartais pasigirsta skeptikų nuomonių, esą čia tvyro nemalonus vandens kvapas, bet jei toks ir yra, jo nejusite, nes Jus užburs ant vandens plytinčio miesto unikalumas ir žavesys.

Viešėdami Italijoje užsukite į Pompėją, miestą, kadaise palaidotą po ugnikalnio lavos sluoksniu. Čia Jus pasitiks įspūdingas reginys, leisiantis žvilgtelėti į kasdienį gyvenimą žmonių, gyvenusių čia prieš porą tūkstančių metų!

Norite mėgautis jūra ir įspūdingu peizažu?

Amalfio pakrantė yra tai, ko nevalia praleisti Italijoje. Pasiruoškite daryti begalę nuotraukų! Čia susitinka kalnai ir jūra, o kur yra šis tandemas, ten yra ir neapsakomas grožis. Būtent tai ir išvysite Amalfio pakrantėje. Ant kalno šlaitų įsikūrusios vilos, palei jūrą pabirę įvairiaspalviai namukai ir augmenijos įvairovė, alyvmedžių bei citrinmedžių draugija bei tyvuliuojanti jūra sukuria pasakišką ir – neslėpkime – mūsų akiai tikrai nekasdienį vaizdą.

Jei trokštate pasyvaus poilsio, tingiai lepinantis paplūdimio, saulės ir jūros draugija, siūlome keliauti į pietus, į Siciliją. Ši sala sužavės nuostabia gamta, puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra, poilsio galimybėmis. Čia pramogų ras ir tie, kurie po tingios dienos paplūdimyje vakarą norės praleisti šiek tiek linksmiau.

Čia tik mažytis „žiupsnelis“ informacijos apie tai, ką pamatyti Italijoje. Ši turtinga šalis juk ne be reikalo sulaukia milžiniškų turistų srautų kasmet ir bet kuriuo metų laiku.