Rožė

Kaip dažnai moterys masturbuojasi?

Masturbacija yra normali, sveika ir maloni gyvenimo dalis. Tačiau kaip dažnai masturbuojasi moterys? Štai ką rodo naujausi duomenys.

Pažvelkime į faktus: dauguma jūsų pažįstamų žmonių tikriausiai masturbuojasi, ir tam yra rimta priežastis. „Solo seksas” yra visiškai natūrali savęs mylėjimo forma, kuri turi ir puikios naudos sveikatai.

Be to, masturbuodamiesi galite saugiai ir maloniai tyrinėti savo kūną, kad sužinotumėte, kas jus jaudina, o vėliau šiuos seksualinius troškimus galėtumėte perteikti partneriui. Tai ypač svarbu heteroseksualiuose santykiuose, nes žinome, kad egzistuoja „orgazmo atotrūkis”, t. y. moterys orgazmą patiria vidutiniškai rečiau nei jų partneriai vyrai.

Kai kurie ekspertai mano, kad dėl to gali būti kalta moterų masturbaciją supanti stigma. Iš tiesų 2014 m. Minesotos valstijos universiteto mokslininkų atliktas tyrimas kaip tik tai ir nustatė: Moterys, kurios jaunystėje susidūrė su neigiamais pranešimais apie masturbaciją, suaugusios dažnai turėjo neigiamą požiūrį į masturbaciją.

Norint patenkinti lytinį gyvenimą, svarbiausia pažinti savo seksualinius poreikius, ypač kai kalbama apie orgazmo atotrūkį, nes daugelis mūsų negali patirti orgazmo vien per penetracinį seksą.

Tiesą sakant, 64 % moterų, dalyvavusių 2016 m. JAV atliktame tyrime, teigė, kad norint patirti orgazmą joms reikia klitorio ir makšties stimuliacijos derinio. Įdomu tai, kad tos, kurios orgazmui pasiekti naudoja klitorinę stimuliaciją, taip pat daugiau masturbuojasi ir geriau kontroliuoja savo susijaudinimą. Viename 2015 m. atliktame tyrime buvo tiriamos 18-94 metų amžiaus JAV moterys. Jo metu nustatyta, kad tai, kaip mums patinka, kai mus liečia intymiai, skiriasi priklausomai nuo žmogaus, ypač kalbant apie naudojamą spaudimą. Taigi, kaip įrodo šie tyrimai, naudinga išsiaiškinti, kas jums patinka, pasitelkiant solo malonumus!

Tačiau kaip dažnai masturbuojasi kitos moterys? Skaitykite toliau ir sužinokite.

Nors nėra vieno universalaus požiūrio į masturbaciją, turime naujų įdomių duomenų apie tai, kaip dažnai moterys masturbuojasi visame pasaulyje.

Sekso žaislų prekės ženklo „Womanizer” užsakymu 2020 m. atliktas 6000 moterų ir vyrų iš 12 šalių tyrimas parodė, kad apklaustos moterys masturbuojasi maždaug kartą per savaitę arba 49 kartus per metus. Tuo tarpu vyrai masturbuojasi vidutiniškai 3 kartus per savaitę arba maždaug 154 kartus per metus.

Tyrimas taip pat parodė, kad 35 % apklaustų moterų niekada nesimasturbuoja, palyginti su vos 18 % vyrų, nors savo libido jie vertina gana vienodai. Womanizer ekspertai teigia, kad čia greičiausiai kalta „internalizuota gėda, socialinė stigma ir švietimo stoka”, susijusi su moterų masturbacija.

Tačiau atminkite, kad savęs tenkinimas nėra susijęs su statistika. Kiek kartų kas nors masturbuojasi, yra unikalu kiekvienam žmogui ir gali skirtis priklausomai nuo jo amžiaus, lytinio potraukio, gyvenimo etapo ir kultūros ar bendruomenės, kuriai jis priklauso. Kai kurie žmonės masturbuojasi retai arba niekada, ir tai taip pat gerai!

Kiekvienas žmogus yra skirtingas. Todėl kiekvienam iš mūsų naudinga išsiaiškinti, kas mums tinka, tyrinėjant savo kūną savo sąlygomis.

Kaip dažnai ištekėjusios moterys masturbuojasi?

Jei jums įdomu, kaip dažnai ištekėjusios ar vyresnio amžiaus moterys masturbuojasi, turbūt nusivilsite sužinoję, kad aiškaus atsakymo nėra. Masturbacijos įpročiai yra unikalūs ir gali keistis per visą žmogaus gyvenimą.

Žinome tik tiek, kad masturbacija gali padėti išlaikyti aktyvų moters lytinį potraukį visais amžiaus tarpsniais ir gyvenimo etapais. Tačiau tai nebūtinai yra sveiko lytinio potraukio sąlyga.

Ar masturbacija yra saugi?

Masturbacija yra bene saugiausia seksualinės veiklos forma. Kodėl? Na, savęs tenkinimas kelia daug mažesnę riziką užsikrėsti lytiškai plintančiomis infekcijomis (LPI) nei kiti lytiniai santykiai. Be to, jei masturbuojatės su partneriu, rizika pastoti yra maža arba jos išvis nėra.

Nepaisant to, masturbuodamiesi turėtumėte nepamiršti kai kurių atsargumo priemonių:

  • Prieš ir po masturbacijos nusiplaukite rankas, kad sumažintumėte bakterijų plitimą.
  • Naudokite lubrikantą, jei jaučiate makšties sausumą.
  • Masturbuokitės privačiai arba sutiktų suaugusiųjų kompanijoje.
  • Jei masturbuodamiesi naudojate sekso žaislus, būtinai kruopščiai juos išvalyti prieš ir po naudojimo.
  • Jei masturbuojatės su partneriu vyru, neleiskite, kad ant jūsų lytinių organų patektų prekursijos ar spermos, kad išvengtumėte neplanuoto nėštumo rizikos.

Moterų masturbacija: Ar galima per dažnai masturbuotis?

Dar visai neseniai masturbacija buvo šiek tiek tabu tema, dėl kurios buvo neteisingai kaltinama, kad ji sukelia tokius dalykus kaip spuogai. Dabar daugelis iš mūsų atviriau kalba apie malonumą sau. Tačiau vis dar nekalbame apie tai, ar galima masturbuotis per daug.

Kai kuriais retais atvejais masturbacija gali sukelti priklausomybę ir kompulsiją, ypač jei nuo jos priklausote norėdami sumažinti įtampą ar pabėgti nuo kasdienio streso. Nors nėra jokių apribojimų, kiek kas nors turėtų ar neturėtų masturbuotis, šie požymiai rodo, kad masturbacija gali tapti jums nesveiku įpročiu:

  • Masturbaciją naudojate tam, kad atitrauktumėte dėmesį nuo kasdienio gyvenimo.
  • Kiekvieną dieną masturbuodamasis praleidžiate valandų valandas ir tai trukdo atlikti kasdienes pareigas.
  • Fantazuojate apie masturbaciją tiek daug, kad negalite susikoncentruoti į darbą, santykius ar socialinius ryšius.
  • Jei nerimaujate, ar ne per daug masturbuojatės, galite pasikalbėti su sveikatos priežiūros arba psichikos sveikatos priežiūros specialistu. Jie galės padėti.

Ar masturbacija kenkia lytiniam gyvenimui?

Priešingai kai kuriems internete sklandantiems mitams, masturbacija nekenkia jūsų lytiniam gyvenimui. Tiesą sakant, savęs tenkinimas gali turėti priešingą poveikį, nes leidžia išsiaiškinti, kas jums patinka, o kas ne. Vienas tyrimas parodė, kad moterys, kurios masturbuojasi, nurodo didesnį seksualinį pasitenkinimą savo partneriais nei tos, kurios to nedaro.

Kai kurios poros taip pat mėgsta masturbuotis kartu, o tai gali jus seksualiai suartinti. Taip pat manoma, kad masturbacija susijusi su platesniu seksualiniu repertuaru ir dažnesniais orgazmais – visos šios priežastys labai geros mėgautis meile sau!

Jei masturbacija tapo nesveiku įpročiu, kuris neigiamai veikia jūsų seksualinį gyvenimą ar santykius, pokalbis su sveikatos priežiūros specialistu tikrai gali padėti.

Kaip dažnai moterys masturbuojasi? Išvados.

Kaip dažnai masturbuojatės, priklauso tik nuo jūsų. Nesvarbu, ar masturbuojatės kasdien, kelis kartus per dieną, retkarčiais, ar visai nesimasturbuojate, kol mėgaujatės, tęskite tai, ką darote!