Kieto kuro katilas

Kieto kuro katilo pasirinkimas

Ar galima sakyti, kad šiais laikais kieto kuro katilai yra pati geriausia būsto apšildymo galimybė? Apie gerumą kalbėti sunku, kadangi jis kinta priklausomai nuo kiekvieno asmens poreikių, tačiau kad viena pigiausių – tikrai taip.
Ne veltui šiuo metu taip kylant dujų ir elektros kainoms – kieto kuro katilai perkami vis dažniau. Žmonės grįžta prie malkų, kadangi taip šildytis būstus yra tiesiog kur kas pigiau.
Pateiksime Jums esminius aspektus, kurie leis būti ramiu, kad radote tinkamą katilą.
1. Kaina
Kad ir kokia namų įranga yra perkama – kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris yra lyginamas bei vertinamas. Siūlome Jums lyginti kainas internete, nes tai padeda sutaupyti daug laiko. Galiausiai, sekti akcijas, nes tokiu atveju katilai Jums kainuos pigiau, tačiau bus tokios pat geros kokybės.
2. Kuro rūšis
Kieto kuro katilai gali veikti malkų pagalba, taip pat ir briketų, granulių, anglies… Priklausomai nuo kuro rūšies, kuri Jums atrodo labiausiai tinkama, priimtina – reikia rinktis ir atitinkamą katilą.
3. Matmenys
Internete galima susipažinti su matmenimis labai greitai ir labai paprastai. Kai tiksliai yra žinoma, kurioje vietoje katilas bus laikomas – tikslius matmenis, pagal Jūsų poreikius ir galimybes, rasti bus paprasta.
4. Gamintojas
Visada verta daugiau domėtis gamintojais. Siūlome skaityti apie juos atsiliepimus. Esame tikri, kad tokiu atveju rasite Jūsų poreikius tenkinantį kainos ir kokybės santykį.
5. Garantinis laiko tarpas
Visada pirkite iš tų prekybos vietų, kurios prekiauja legaliai ir teikia garantijas. Ta yra tarsi saugumo garantas, kuris leis būti ramiu, kad įranga veiks kaip turi. O jeigu ne – visada galite atgauti pinigus arba pasinaudoti nemokamomis tvarkymo paslaugomis.
6. Galia
Tai yra bene pats svarbiausias rodiklis, kuris vertinamas ir lyginamas su kitais aspektais galiausiai leidžia būti ramiu, kad rastas katilas yra užtektinai efektyvus Jūsų būstui.
Kadangi rinkoje siūlomi kieto kuro katilai yra labai įvairūs – juos renkantis visada siūlome tartis su specialistais. Jų kompetencija leis Jums būti ramiu, kad radote įranga, kuri tarnaus ir našiai, ir labai daug metų.