Kokie barai yra Vilniaus senamiestyje?

Kokie barai yra Vilniaus senamiestyje?

Senamiestis – Vilniaus širdis, kuri, rodos, niekada nemiega. Barai Vilniuje vilioja ir gardžiu maistu, ir užburiančiais muzikos ritmais. Ieškote vietos ramiai pasėdėti ir paplepėti su draugais? Norite gardžiai užkąsti ar linguoti į taktą šokių aikštelėje? Vilniaus senamiestis tikrai turi, ką pasiūlyti!

„La birra Pub“

Po ispanišku baro pavadinimu slypi tikras ispaniškas charakteris! „La birra Pub“ savo lankytojus pasitinka kaip sporto baras, kuriame galima smagiai praleisti laiką su bendraminčiais žiūrint rungtynes ir skaniai užkąsti, tačiau vakarėjant vakarėlis čia visada įsisiūbuoja: šokiai, karaokė, gyvi pasirodymai – šiame dviejų aukštu bare visais vakarais karaliauja muzika ir puiki nuotaika. Jei norite smagiai praleisti laiką ir pašėlti šokių aikštelėje – be jokių abejonių rinkitės „La birra Pub“.

„Bix“ baras

Nuo senų laikų išskirtine savo aura ir atmosfera užsukti vilioja jau legendiniu vadinamas baras „Bix“. Jis išsiskiria atmosfera ir meile rokui – čia grojama klasikinė ir sunkesnė muzika. Per du aukštus ir rūsį išsidėsčiusiame bare rasite ne tik gausų valgiaraštį, kuriame puikuojasi europietiškos virtuvės skanėstai, bet ir biliardo stalus, prie kurių smagu išmėginti jėgas su draugais.

„Uncle Sam’s“

Dėdė Semas, kaip ir pridera, jau nuo pirmojo žingsnio pasitinka su amerikietišku svetingumu. Čia pamatysite daugybę svajonių šalies atributų – išskirtiniame interjere telpa net automobiliai. O atsivertę baro valgiaraštį galėsite paskanauti tradicinių Amerikos virtuvės gardumynų ir gėrimų. „Uncle Sam‘s“ niekada nenuvils, nes vakarėliai čia vyksta iki paryčių, o geros nuotaikos niekuomet nestinga.

„Drops“

Modernus interjeras ir didelis užkandžių bei gėrimų pasirinkimas yra vizitinė „Drops“ baro kortelė. Pasirinkimas čia patenkins net ir didžiausius gurmanus, o ieškantys naujovių visada atras, ką išmėginti. Tokie barai Vilniuje, kaip šis, yra mėgstami dėl puikios atmosfero, o jei prie staliuko sėdėti kiek pabos, jūsų visada laukia stalo futbolas.

„Dirty Duck“

Jaukia atmosfera savo lankytojus pasitinkantis „Dirty Duck“ baras kviečia pamaloninti gomurį daugybę skanėstų ir plačiu gėrimų asortimentu. Iš ko pasirinkti čia tikrai ras ir viskio, ir alaus gerbėjai, o užkandžių gausa maloniai nustebins visus praalkusius. Norite pramogų? Bare vyksta gyvo garso pasirodymai, transliuojamos sporto varžybos, o pajudėti į šokių aikštelę kviečia DJ‘ai.