Liaudiški patarimai, kaip greičiau pastoti

Liaudiški patarimai, kaip greičiau pastoti

Daugelis porų savo meilę ir santykius nori įprasminti nauja gyvybe. Visgi, šiandien vis daugiau šeimų susiduria su nevaisingumo problemomis, tad neretai noras susilaukti vaikelio tampa tikru iššūkiu. Žinoma, yra pačių įvairiausių būdų, kaip tai padaryti geriant vaistus ar prisidedant medikų intervencijai, tačiau šiandien pateiksime rekomendacijas, kaip tai pastoti natūraliais ir mūsų prosenelių jau patikrintais būdais bei nevartojant jokių cheminių preparatų.

Vitaminas E

Šis vitaminas jau daugelį metų žinomas kaip puikus lytinių funkcijų stimuliatorius, kuris ypač pagerina kiaušidžių veiklą. Šio vitamino yra gausu šaltalankiuose, taigi galite gerti jų sultis ar valgyti šviežias uogas. Taip pat šio vitamino galite rasti moliūguose, kuriuose taip pat gausu ir kitų, organizmui reikalingų elementų. Netgi jau pastojus yra rekomenduojama į savo kasdienį valgiaraštį įtraukti moliūgą: jis mažina toksikozės riziką, o vėliau skatina maitinančios moters pieno gamybą. Dar vienas vitamino E šaltinis – rožės. Rekomenduojama iš šių gėlių pasidaryti vandens ir jį gerti.

Beržo tošis

Kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų, yra ne viena istorija, kai šeimoms šis receptas pasiteisino ir jos jau sėkmingai sūpuoja savo naujagimius. Visas „receptas“ gana paprastas: reikia išspausti litrą šviežių burokėlių sulčių ir jame išvirti maišiuką beržo tošių, o tada gautą nuovirą išgerti. Nors neskamba įtikinamai, moterys, išbandžiusios šį receptą, yra puikus pavyzdys, kad toks būdas – veiksmingas, ir visiškai nereikia vartoti jokių, cheminiais elementais „praturtintų“ preparatų. Nors surasti beržo tošis nėra taip lengva, nes tai pats ploniausias žievės sluoksnis, tačiau veiksminga ir visos pastangos turi didžiulę tikimybę atsipirkti.

Šalavijas

Nuo pat senovės, šalavijas laikomas stebuklinga vaistažole. Jau ne vieną amžių juo yra gydomas moterų nevaisingumas, o karų ir epidemijų metu moterys ypač daug gerdavo šių žolių ir šalavijo sėklų nuovirą, kad padidėtų gimstamumas. Šalavijuose gausu svarbių filohormonų, kurie savo sudėtimi yra panašūs į moteriškus lytinius hormonus estrogenus. Šalavijo sėklų nuoviras moters organizme veikia tarsi magnetas – jis „pritraukia“ spermatozoidus gimdos kaklelio srityje, o tai palengvina jų kelionę link kiaušialąstės.

Be įvairių homeopatinių priemonių, labai svarbu nepamiršti palaikyti ir optimalų kūno svorį, t.y. neturėti nei antsvorio, tačiau ir stebėti, kad kūno masės indeksas nebūtų per mažas. Taip pat palaikykite fizinę formą, nes tai teigiamai veikia hormoninę organizmo pusiausvyrą, tik, žinoma, nepersistenkite su įvairiais sunkumų kilnojimais ir kitais, didelį fizinį krūvį sukeliančiais pratimais. Atsisakykite ir žalingų įpročių: alkoholis, cigaretės, kofeinas tikrai neprisideda prie sėkmingo nėštumo planavimo.

Yra ne vienas liaudiškas patarimas, kaip galima ir sėkmingai susilaukti vaikelio. Jeigu kreipiatės į gydytojus, išbandėte įvairius vaistus ar kitus medicininius preparatus, tačiau nematote jokių pokyčių, pasinaudokite ekologiškais ir natūraliais, iš kartos į kartą einančiais patarimais, kurie padėjo ne vienai šeimai sulaukti stebuklo ir džiaugtis naujuoju šeimos nariu. Patarimai tiks ir toms šeimoms, kurios vaikelio nori susilaukti kuo natūralesniu būdu. Dažnas žmonių nusistatymas prieš liaudiškas priemones neretai pakiša koją, tačiau taip pat dažnai gali tapti tikru išsigelbėjimu ir pagalba, kurios taip reikėjo.