Vandens minkštinimo filtras

Vandens minkštinimo filtrai – pagalba odai, plaukams ir nagams

Kosmetikos pramonė kasmet išleidžia milijardus sukurti produktus, kurie, anot reklamos, turi padėti mūsų odai, plaukams ir jaustis tiesiog geriau. Tačiau visi žinome, kad visi produktai susideda iš chemikalų, kurie dažnu atveju neduoda norimo rezultato net ir kantriai laikantis visų rekomendacijų ir patarimų. Taip nutinka todėl, kad pirmiausia neatkreipiame dėmesio į vandenį, kuriuo prausiamės bei plauname plaukus. Jei jūsų vanduo yra kietas, tai yra jame per daug ištirpusio magnio ir kalcio, tuomet jokios brangios kosmetikos priemonės negalės jums padėti pasiekti norimų rezultatų.

Minkšto vandens nauda

Jei jau svarstote, ar jūsų vanduo kietas, pirmiausia užsisakykite vandens tyrimą, kuris yra nebrangus ir greitas. Jo atsakymai parodys, kokie prietaisai geriausiai išspręs vandens kietumą. Įsigijus vandens minkštinimo filtrus jūs iš karto pastebėsite skirtumą: lengviau išplausite šampūnus, kondicionierius, balzamus ar kaukes iš savo plaukų, nes kietas vanduo sulaiko cheminius elementus, esančius prausimosi priemonėse. Taip pat, nusprausus nebejausite odos tempimo, kuris taip pat atsiranda dėl per kieto vandens ir ne iki galo nuplaunamų priemonių.

Minkštas vanduo naudingas ne tik išoriniam vartojimui. Geriant nukalkintą vandenį jūs ilgiau jaučiatės atsigaivinę, kūnas lengviau įsisivaina skysčius ir jų teikiamą naudą ir tai taip pat matoma išorėje, nes vanduo yra gyvybiškai svarbus mūsų odai, plaukams, visam mūsų organizmui.

Sausi plaukai

Kalkių nuosėdas galite pamatyti visur savo namuose, taip pat jos nusėda ir ant jūsų plaukų. Tikriausiai teko pajausti, kai kad ir kokias bei kiek daug priemonių benaudojate, plaukai vis tiek lieka sausi, lūžinėja, šiaušiasi ir slenka. Visas šias problemas gan lengvai išspręs vandens minkštinimo filtrai, sutaupysite brangioms priemonėms, jūsų plaukai taps paslankūs, blizgės ir nebeslinks.

Lūžinėjantys nagai

Nagų stiprumas priklauso irgi nuo to, ką mes valgome ir kokį vandenį geriame. Nors kietas vanduo mūsų organams nekenkia, tačiau silpnesnis organizmas gali pajausti nemalonius simptomus, tokius kaip skrandžio sutrikimas, nuolatinis troškulys, lūžinėjantys nagai, aplink juos šerpetojanti oda, sudirgusios rankos. Suminkštinus vandenį visi šie simptomai gali sumažėti, nebenaudosite kremų, papildomų drėkinimo priemonių, kurios padeda tik trumpam laikui.

Kur įsigyti vandens minkštinimo filtrus

Visas vandens gerinimo sistemas nesunkiai galite įsigyti iš specialistų, kurie specializuojasi būtent vandens minkštinimo, nugeležinimo srityje. Nesiimkite iniciatyvos patys pirkti be konsultacijos, nes neteisingas prietaisas gali dar labiau pabloginti jūsų vandens kokybę.

Susisiekite konsultacijai https://aquafilter.lt/kontaktai/ puslapyje